Bungalowy na Mazurach nad jeziorem,

W odległości 300 m od plaży gminnej w miejscowości Kruklanki w zaciszu niewielkiego zagajnika na ogrodzonej posesji oczekują na Państwa przybycie dwa 8-mio osobowe luksusowe domy.

W każdym z nich:

PARTER

- salon z kominkiem ( z miejscem do spania dla 2 osób )
- kpl. wyposażona kuchnia
- łazienka ( umywalka, w-c oraz kabina prysznicowa )

PIĘTRO

- 3 pokoje 2 osobowe
- łazienka ( umywalka, w-c oraz kabina prysznicowa )

Do dyspozycji gości ponadto przy każdym z domków:

- grill
- stół ogrodowy z ławkami
- fotel huśtawka
- plac zabaw dla dzieci ( piaskownica, domek dla dzieci, huśtawka )
- miejsce parkingowe przy posesji

DOBA NOCLEGOWA TRWA  od godziny 16.00 do godziny 11.00

UWAGA. Za pobyt pobieramy opłatę w dniu przyjazdu. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń dokonanych przez wynajmującego jak i osoby towarzyszące oraz będące pod ich opieką zwierzęta

Kruklanki to niewielka typowo turystyczna miejscowo położona nad brzegiem, bodajże jednego z najczystszych mazurskich jezior, jeziora Gołdopiwo. Przez miejscowość przepływa rzeka Sapina. Nieopodal Kruklanek znajduje się Puszcza Borecka znana przede wszystkim z wolno żyjącym stadzie żubrów.
Do centrum Giżycka będzie Państwa dzielić odległość około 15 km.

W miejscowości dostępne dla gości - restauracje, bary, smażalnie ryb, sklepy spożywczo - przemysłowe, wypożyczalnie sprzętu pływającego i turystycznego.

Swoistą dumą miejscowości jest plaża gminna ( około 300 m od oferowanych przez nas bungalowów ) oferująca bywalcom urządzenia fitness, boiska do siatkówki i koszykówki, wypożyczalnię sprzętu pływającego, pomost, wydzielone miejsce do kąpieli dla najmłodszych. W sezonie nad bezpieczeństwem użytkowników kąpieliska czuwają ratownicy.
Przy samym wejściu na teren kąpieliska czynny jest bar z posiłkami i napojami